חיפוש עבודה

מקצועות המחר מתחילים בהכשרות של היום

מספיק לחשוב על הפיתוחים המרשימים והמהירים שחווינו בעת האחרונה עם בוא כלי ה-AI כדי שנבין כי מה שנכון עכשיו, בעוד מספר שנים יהיה שונה בתכלית. מה שבטוח הוא, כי העולם נסמך בכל עת על הפיתוחים הטכנולוגיים. מקצועות המחר, לא מן הנמנע, יחוגו סביב טכנולוגיות הקוד, כאשר יותר ויותר חברות יחפשו אחר העומדים בחוד החנית.

עבור הורים רבים וכן בני ובנות נוער הנושאים את עיניהם אל עבר העתיד, מקצועות המחר נאמרים במילה אחת כ'תכנות' או 'הייטק'. במכללת שחקים סייבר הבינו את הצורך הקיים בישראל והחיפוש אחר הכשרות המתאימות לדורות הצעירים, ובנו שורה של מסלולי לימוד שהלכו והתפתחו מהקמתה של המכללה בשנת 2016 ועד היום.

כיום מכללת שחקים מציעה מגוון מסלולי לימוד המועברים באופן מקוון באמצעות הזום, תוך שהיא מכשירה מקבצי גילאים הנעים החל מן היסודי ועד לתיכונים וכולל. הקורסים מועברים באופן פרקטי, ומטמיעים בקרב המשתתפים והמשתתפות הבנה שאיננה נסמכת על שינון, כי אם על היגיון המוביל בכל עת את חשיבתו של המתכנת.

מכללה עם האצבע על הדופק

כיאה לתחומי ההייטק והקוד, גם במכללת שחקים מקפידים בכל עת להישאר עם האצבע על הדופק ולהתאים את מסלולי הלימוד אל המציאות המשתנה לנגד עיניהם.

כך לשם ההמחשה, המכללה השיקה קורס חדש לבני נוער המלמד אותם כיצד להשתמש במערכות הבינה המלאכותית השונות ולייצר מהן מגוון רחב של תוצרים שונים.

זאת ועוד, שהמכללה מתאימה את עצמה בכל עת אל הצרכים המשתנים בשוק, ומסלולי הלימוד שלה תואמים במידה רבה את הצרכים העולים בענף ההייטק כמו גם ביחידות הטכנולוגיות השונות בצה"ל המבקשות לענות על אתגרי השעה המגיעים לא רק בשדה הקרב, כי אם גם בזירה הווירטואלית.

במכללה יכולים התלמידים והתלמידות ליהנות משורה של מרצים המגיעים הישר מן התעשייה, יוצאי יחידות טכנולוגיות ובוגרי תארים מתקדמים במחשבים, המביאים עמם לא רק ידע רב, אלא גם יכולת להקנות את החומר באופן מעמיק ומרתק.

למידה על דרך של משחק

בהתאם לכך שמדובר במכללה ללימודי קוד לילדים ונוער, כך במכללת שחקים ביקשו למצוא את הנוסחה הנכונה שתאפשר לילדים וילדות ללמוד את התחום, ומבלי לאבד עניין לאור האתגר הכרוך בלימודי המחשבים.

באמצעות 'משחוק' הקורס הצליחו במכללת שחקים לפצח את האתגר וכל מסלולי הלימוד מועברים על דרך של טורנירים מותחים, משחקי תפקידים ושלל משימות המכניסות את המשתתפים והמשתתפות הישר אל תוך האווירה.

אלמנט זה ניתן למצוא בלימודי האקר פרו המכשירים את המשתתפים כלוחמי סייבר וכן כהאקרים עם שלל משחקים מותחים, וכן בקורס תכנות באמצעות מיינקראפט המלמד את המשתתפים כיצד לתכנת וכל זאת תוך שהם מתכנתים ומשפיעים על העולם הווירטואלי של המשחק.

לפרטים נוספים וקבלת מידע, תוכלו להיכנס לאתר שחקים סייבר: https://www.shchackim.co.il/ , ולהיוועץ עם נציג שירות.