חיפוש עבודה

תהליך חיפוש עבודה

תוכן [ הסתר ]

חיפוש עבודה דרך חברת כח אדם

התקופה של חיפוש עבודה היא בעצם תהליך של שיווק עצמי. חברת כח אדם המתמחה במציאת עבודה ומקושרת לחברות משאבי אנוש , במפעלים ובחברות רבות, תוכל לסייע לכם לעבור את התקופה הקשה הזו, עד למציאת מקום העבודה עליו חלמתם והמשרה המתאימה לכם.

אחת הדרכים היעילות ביותר להגיע למאגר גדול של הצעות עבודה היא באמצעות חברת

כח אדם אמינה ומקצועית. תוכלו להמשיך לעבוד במקום הנוכחי שלכם ובו בזמן להימצא בעיצומו של תהליך של חיפוש עבודה רציני, שייעשה כולו על ידי החברה.

את חברת כח האדם כדאי מאוד לבחור לפי אזור המגורים: מחפשי עבודה בצפון או כאלו שמחפשים עבודה במרכז ימצאו באתרים של חברות כח אדם משרות המחולקות לפי מפת האזורים בארץ. צורת פילוח זו מאפשרת לכם חיפוש הרבה יותר יעיל וממוקד.

חברת כח אדם וכתיבת קורות חיים

קורות חיים הוא מסמך שישמש עבורכם ככרטיס ביקור. חשוב להבין: אתם מגישים קורות חיים ביחד עם עוד עשרות ולעיתים אף מאות מועמדים. כדי שקורות החיים שלכם יעברו את הסינון הראשוני, אתם חייבים לבלוט, אחרת תיבלעו בין שאר המתמודדים.

לאחר אותו סינון תוזמנו לראיון בחברת כח אדם על ידי מנהל או מנהלת משאבי אנוש. הם יעניקו לכם טיפים לכתיבת מסמך קורות חיים, שיהיה מנוסח ומותאם בהתאם לדרישות המשרה אליה אתם פונים.

חשיבותה של התדמית, הלבוש ושפת הגוף בראיון

ראיון עבודה הוא, כידוע, מצב מלחיץ ברוב המקרים ולא נוח עבור המרואיין. אך זוהי הרגשה טבעית ורוב המעסיקים מודעים לכך ומקבלים זאת בהבנה. יחד עם זאת, השתדלו להיות נינוחים, שבו זקוף אך לא דרוך, הסתכלו למראיין בעיניים, חייכו והנהנו - הדבר מעיד על ערנות והבעת עניין.

כפי שאתם ודאי יודעים, "אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני". בתהליך של חיפוש עבודה ובראיונות בפרט, לתדמית וללבוש שלכם עשויה להיות השפעה מכרעת בבחירת המועמד. לכן, כדאי ורצוי להבין את חשיבות הנושא ולהתייחס אליהם בהתאם.

אילו משרות מציעה חברת כח אדם?

חברת כח אדם מרכזת מאגר שלם של משרות למחפשי עבודה מכל התחומים כגון: אדמיניסטרציה, כספים, הייטק, הנדסה, שיווק, מכירות, מדעים, חינוך, ביטוח, ייעוץ, מתן שירותים, רפואה ועוד. המשרות מופנות לקהל רב ומגוון של מחפשי עבודה.

חברות רבות מעדיפות להפקיד את הטיפול והמיון הראשוני של גיוס עובדים בידי חברת כח אדם. לכן, כחלק מתהליך חיפוש עבודה, כדאי להתראיין ולהיכנס למאגר של חברת כח אדם גם אם אין תפקיד ספציפי פנוי כרגע. מדוע? משום שמשרה פנויה תופנה קודם כל אל מועמד מתאים במאגר קורות החיים הקיים.

מדוע עדיף לי לחפש עבודה דרך חברת כח האדם?

חברות כח אדם הן למעשה חברות מתווכות שמציעות שירותי גיוס עובדים לחברות ומפעלים, וגם למחפשי עבודה. חברות רבות מגייסות עובדים באמצעות חברת לכח אדם, ומשרות רבות מאוישות בזכות אותו תיווך.

מנהלים, חברות ומפעלים שרוצים לגייס עובד חדש, פונים לחברת כח אדם תוך שהם מגדירים את אופי המשרה, את דרישות התפקיד ואיזה פרופיל עובד הם מחפשים. לפי קריטריונים אלו, חברת כח האדם מתחילה בחיפושים.

צריך לזכור, ראיונות בחברות שמגייסות עובדים הם אלו שיאפשרו לכם את המסלול שיוביל אתכם להצלחה במציאת מקום עבודה חדש. חשוב לא לעשות רושם רע בראיון מול חברת כח אדם - זו עלולה להיות סגירת דלת לתפקידים רבים.