חיפוש עבודה

חיפוש בלוחות דרושים

תוכן [ הסתר ]

למה כדאי לכם לחפש עבודה בלוח דרושים

רוב מוחלט של מחפשי העבודה פונים קודם כל אל לוח דרושים בבואם למצוא את המשרה הבאה שלהם, ולא בכדי. לוחות דרושים נהנים מיתרונות רבים, ועל כן – למרות קיומם של מאגרי קורות חיים המאפשרים מילוי פרטים והעברת הכדור למעסיקים, הרשתות החברתיות שמאפשרות אף הן מציאת עבודה וחברות השמה וכוח אדם שמספרן הולך וגדל משנה לשנה – עדיין ישנו ביקוש רב ללוח הדרושים הישן והטוב, וליתר דיוק לגרסה האינטרנטית שלו (שכן לוח דרושים מודפס הוא פחות משתלם).

מגוון אפשרויות וחיפושים ממוקדים

היתרון המרכזי של לוחות הדרושים הוא היותם רחבי יריעה מצד אחד אך גם כאלה המאפשרים חיפוש ממוקד במיוחד.

כך תוכלו, למשל, להגיע במהירות לכל המשרות בתחום מסוים באזור מסוים ובהיקף משרה מסוים – בדיוק על פי ההעדפות שלכם, לסנן אך ורק מודעות הפונות לבעלי השכלה אקדמאית, לחפש עבודה מהבית ועוד ועוד אפשרויות, והכל בקלות, ביעילות ומבלי לבזבז זמן יקר או לפספס מודעות רלוונטיות עקב עומס יתר.

במקביל, היותם של לוחות הדרושים האופציה הפופולארית ביותר גם מבחינת המעסיקים ולא רק מבחינת מחפשי עבודה, מבטיח שלל אופציות, בכל תחום, באזורים רבים ובכל סוג משרה.

רק האינטרסים שלכם ולא של אף אחד אחר

יתרון חשוב נוסף של לוח דרושים, ובפרט על פני חברות השמה וחברות כוח אדם, הוא שמציאת עבודה בדרך זו לוקחת בחשבון אך ורק את האינטרסים שלכם ולא של אף אחד אחר.

אמנם חברות כוח אדם, ועוד יותר מכך חברות השמה (ובפרט אלה הייעודיות שמבצעות השמת בכירים או השמת עובדי היי טק וכו'), דואגות גם לאינטרסים של העובדים המגויסים דרכן ומשתדלות למצוא להם משרות התואמות את כישוריהם ומבטיחות תגמול נאות – אולם בראש ובראשונה הן מחויבות ללקוחות שלהם, כלומר המעסיקים. בשל כך בהחלט ייתכן מצב שבו תשתכנעו לעבוד במשרה מסוימת הגם שיש משרות פנויות אחרות שמתאימות לכם יותר.

חיפוש עבודה דרך לוח דרושים, לעומת זאת מנטרל את השיקולים הזרים וכמובן שאתם מבצעים פניות אך ורק למשרות שמבטיחות תועלת מקסימלית עבורכם.

לוח דרושים – למצוא עבודה בזמן המתאים לכם ובנוחות מקסימלית

עוד סיבה שבגלל כדאי לכם לחפש עבודה בלוח דרושים, ובפרט בכזה המתפרסם באינטרנט, הוא הזמינות המוחלטת שלו עבורכם.

את הנבירה בין שלל המודעות המתפרסמות בלוחות הדרושים תוכלו לבצע בכל שעה משעות היום, כולל בלילה אם אתם מעדיפים כך, וגם בסופי שבוע – בעוד מציאת עבודה דרך חברת כוח אדם או חברת השמה, למשל, מחייבת אתכם לעשות זאת בשעות הפעילות שלהן.

הדבר מהווה יתרון במיוחד עבור מי שמחפש עבודה תוך כדי שהוא מועסק במקום מסוים, ועל כן יכול להקדיש לחיפוש רק את שעות הערב המאוחרות או השכם בבוקר.

בנוסף מאפשר לוח דרושים חיפוש עבודה בעזרת כמה הקשות מקלדת ובלי להתרוצץ יתר על המידה.

המאמר נכתב בחסות אתר CVPOOL לוח דרושים אפקטיבי למחפשי עבודה