פורטל דרוש: מדריך בנושא חיפוש עבודה בצורה חכמה

»

חיפוש עבודה

(עדכון אחרון: 24/04/2012)

חיפוש עבודה היא משימה המצריכה לא רק השקעה של זמן וכסף, אלא שליטה במיומנויות, כלים, ותכונות, כגון: יוזמה, אמביציה, התמדה, דבקות במטרה, מיתוג עצמי, ביטחון עצמי ומיומנויות שיחה, תכונות המבטיחות כי תהליך חיפוש עבודה יהיה יעיל ומוצלח.

מעבר לכך, צמיחתו של המשק הישראלי בשנים האחרונות, הביאה לתנופתו ולפריחתו של שוק העבודה, נתון אשר הביא לעליית הביקוש לעובדים בישראל. מפאת עובדות אלו, נוצר חלון הזדמנויות חד פעמי, המהווה תמריץ לשינויי קריירה ולגל של עובדים, הנמצאים בעיצומו של תהליך חיפוש עבודה.

הידעת?

סקרים מצביעים על כך, כי הצעד הקשה ביותר להתמודדות במהלך חיפוש עבודה הנו עצם ההחלטה על עזיבת המשרה. עוד נמצא, כי הזמן שעובר מרגע ההחלטה על עזיבת מקום העבודה, ועד לתחילת התהליך של חיפוש עבודה, אורך בין ארבעה שבועות ועד שנה.

מהם הערוצים המרכזיים בהם ניתן לחפש עבודה ?

הערוצים המרכזיים בהם מומלץ לחפש עבודה, הם:

טיפים לחיפוש עבודה בצורה יעילה:

לסיום, חיפוש עבודה היא משימה לא פשוטה, המצריכה את מחויבותו, נכונותו ויוזמתו של המועמד, המוכן לעמוד בפני תהליך ארוך ולעיתים אף מייגע של חיפוש עבודה. אולם, כיום הפך התהליך של חיפוש עבודה לחלק בלתי נפרד ממסלול הקריירה, ולפיכך התרבו הערוצים המעניקים עזרה מקצועית בתהליך חיפוש העבודה. עובדה, ההופכת את התהליך חיפוש העבודה לנגיש, יעיל, מקצועי ומהיר יותר מאי פעם.לנושא חיפוש עבודה התפרסמו 0 תגובות

לא התפרסמו תגובות לנושא חיפוש עבודה.

הוספת תגובה פרסם/י תגובה


פורטל דרוש © כל הזכויות שמורות 2007-2019, אודות
www.Darush.co.il - חיפוש עבודה

עוד על חיפוש עבודה: