חיפוש עבודה

לשכת התעסוקה מרכז

תוכן [ הסתר ]

על פי נתוני לשכת התעסוקה מרכז, בחודש דצמבר 2009 מספר המובטלים הגדול ביותר בארץ, נרשם בלשכות התעסוקה במחוז דן.

נתונים מדאיגים אלו, מוכיחים לכל כי המשבר הכלכלי העולמי שפקד לאחרונה גם את ארצנו לא פסח כהוא זה על ערי המרכז ואותותיו מורגשים בכל אזורי הארץ.

בעקבות הנתונים הללו, נרשמה עלייה במספר דורשי העבודה בקרב לשכת תעסוקה מרכז ושלוחותיה השונות.

במאמר הבא, נפרט אודות מכלול השירותים שמעניקה לשכת התעסוקה מחוז דן ונציין מהן שעות הפעילות של לשכת התעסוקה במרכז.

אילו לשכות תעסוקה נכללות במחוז מרכז ?

לשכת תעסוקה מרכז כוללת בתוכה 11 לשכות תעסוקה הפזורות ברחבי גוש דן, לרבות הבאות: לשכת התעסוקה אור יהודה, לשכת התעסוקה יהוד, לשכת התעסוקה בני ברק, לשכת התעסוקה פתח תקווה, לשכת התעסוקה בת ים, לשכת התעסוקה ראשון לציון, לשכת התעסוקה הרצלייה, לשכת התעסוקה רחובות, לשכת התעסוקה חולון, לשכת התעסוקה תל אביב ולשכת התעסוקה יבנה.

אילו שירותים מספקת לשכת התעסוקה לתושבי מחוז דן ?

לשכת התעסוקה מרכז ושלוחותיה, הפזורות ברחבי מחוז גוש דן מספקות סל של שירותים עבור תושבי המרכז, לרבות:

  • שירותי השמה מקצועיים המיועדים למעסיקים במחוז המרכז – לשכות התעסוקה במחוז המרכז מציעות למעסיקים שירותי השמה וגיוס עובדים ללא תשלום. כיצד ? פשוט מאוד, כל שעליכם המעסיקים לעשות, הוא לפנות אל לשכת תעסוקה מרכז הקרובה אל ביתכם ולהיכנס אל מאגר משרות הדרושים של משרד התעסוקה.
  • הכשרה וייעוץ מקצועי - לשכת תעסוקה מרכז מעניקה לכם תושבי המרכז, שירותי הכוונה וייעוץ מקצועיים הכוללים בין היתר: הכנה למבחני הערכה, הכנה לראיון עבודה, סיוע בכתיבת מסמך מנצח של קורות חיים וקורסי הכשרה והסבה מקצועית.
  • שירותים לדורשי עבודה – תושבי מחוז דן, אשר פוטרו ממקום העבודה ומעוניינים למצוא משרה חדשה, מוזמנים לגשת אל לשכת התעסוקה מרכז, לעבור ריאיון אישי עם יועצי ההשמה של לשכת התעסוקה, להירשם במאגר דורשי העבודה ולקבל בהתאם לכישוריהם, ניסיונם המקצועי והכשרתם, הצעות עבודה מתאימות.
  • קצבאות – תושבי המרכז שנכנסו למעגל האבטלה זכאים לקבל דמי אבטלה או אבטחת הכנסה מהמדינה, ולשם כך עליהם להירשם בלשכה ולהמציא את המסמכים המתאימים.

מהן שעות הפעילות של לשכת התעסוקה במרכז ?

לשכת התעסוקה מרכז ושלוחותיה פועלות בסנכרון עם שאר לשכות התעסוקה ברחבי הארץ, כאשר שעות הפעילות במחוז דן הוא כדלקמן:

בין הימים ראשון, שלישי וחמישי לשכות התעסוקה במחוז דן פתוחות בין השעות: 8:30-11:30 ובין 12:30 - 14:30.

ובין הימים שני ורביעי הלשכה פתוחה בין השעות: 8:30-13:30.

כמו כן, במרבית לשכות התעסוקה מרכז מועל קו טלפוני המספק תשובות מקצועיות לשאלות של תושבי מחוז המרכז בתחום העבודה. הקו הטלפוני עובד בין ימי ראשון וחמישי בין השעות 14:30 - 16:00.

לסיכום, אם הנכם תושבי גוש דן וברצונכם למצוא עבודה גשו אל לשכת התעסוקה מרכז. דרך נוספת למציאת עבודה היא חיפוש משרות באתרי דרושים באמצעות הפעלת סינון להצגת משרות דרושים במרכז. אפשרות זו תוכל לחשוף בפניכם מגוון רחב של משרות בתחומים ונושאים, ואף לתת לכם כיוון תעסוקתי לעתיד.