פורטל דרוש: מדריך בנושא חיפוש עבודה בצורה חכמה

»

עבודה ליוצאי 8200 - משרות הייטק ליוצאי יחידות מודיעין

(עדכון אחרון: 23/01/2014)

בשנים האחרונות, יותר מתמיד, הולך ומסתמן שחיילי צה"ל אשר משרתים בחיל המודיעין זוכים בכל הקופה – גם שירות מלא אתגר ועניין (ברוב התפקידים), גם הילה של יוקרה, גם תחושה של תרוה משמעותית וגם – באופן ישיר וחסר תקדים – ביקוש עצום בשוק האזרחי.

בעולם ההייטק הישראלי, אם שירתת ביחידת מודיעין יוקרתית, כבר פתחת לעצמך כמה דלתות חשובות בדרך לקריירה מצליחה. ואם זה לא מספיק, גם מעבר לים יצא שמען של יחידות המודיעין המובילות של צה"ל, כך שגם בחו"ל כבר פוזלים לעבר המוחות הטריים המשתחררים משירותם הצבאי ומחפשים להמשיך בקריירה בתחום ההייטק.

מה סוד הקסם של יוצאי יחידות המודיעין?

לקסם שמהלכים יוצאי יחידות המודיעין של צה"ל על קהילת ההייטק בארץ ובעולם ישנן מספר סיבות:

איך תנתב את השירות הצבאי במודיעין לטובתך?

אם קריירה בתחום ההייטק היא משאת נפשך, אין ספק ששירות בחיל המודיעין יכול להיות נקודת פתיחה מעולה. מבט אחד על לוח הדרושים בתחום ההייטק כבר יפתח בפניך שלל אפשרויות. בחלק מהמשרות התפקיד שביצעת בצבא ימלא לגמרי אחר הדרישות ואף יציב אותך במקום טוב יותר מאשר בוגרי לימודים גבוהים בתחום.

עוד דרך להתחיל את הקריירה המקצועית שלך היא להשתתף באחד מירידי התעסוקה המיוחדים של יוצאי יחידות המודיעין המובחרות של צה"ל. ירידים אלו מתקיימים פעמיים בשנה והם הזדמנות מצוינת להיחשף לשלל ההצעות המחכות לך.

אז למה בעצם לא ללכת ללמוד לפני העבודה? תפקידים מסוימים ידרשו ממך תואר, אך אחרים לא. הניסיון הצבאי שלך משמש כניסיון מקצועי לכל דבר ומוציא אותך אל השוק האזרחי עם ידע מעשי בטכנולוגיה העכשווית ביותר.

בקצב בו העולם מתקדם, בעוד ארבע שנים של לימודים הטכנולוגיה שהיתה עכשווית כשהשתחררת, תהיה כבר מיושנת, והידע המעשי שלך כבר לא יהיה כל כך אטרקטיבי. אם תחליט לפתח קודם את הניסיון המקצועי שלך, תוכל לרכב על המומנטום של השחרור שלך, ומאוחר יותר תגלה כי מקומות עבודה רבים ישמחו לבוא לקראתך ולאפשר לך יציאה ללימודים.

דווקא בוגרי תואר ראשון, שעשו את המסלול הרגיל של לימודים, מגלים לפעמים קושי להשתלב במשרות נחשבות, בשל הניסיון שחסר להם. העבר הצבאי שלך הוא יתרון עצום בשוק ההייטק בכלל ומול שאר חבריך המשוחררים בפרט, כדאי להשכיל ולנצל אותו.

למידע נוסף ומשרות חמות:לנושא עבודה ליוצאי 8200 התפרסמו 0 תגובות

לא התפרסמו תגובות לנושא עבודה ליוצאי 8200.

הוספת תגובה פרסם/י תגובה


פורטל דרוש © כל הזכויות שמורות 2007-2019, אודות
www.Darush.co.il - עבודה ליוצאי 8200 - משרות הייטק ליוצאי יחידות מודיעין