פורטל דרוש: מדריך בנושא חיפוש עבודה בצורה חכמה

»

פרסום עבודה בחו"ל באמצעות תוכניות שותפים

(עדכון אחרון: 05/05/2013)

מה בין תוכניות שותפים ועבודה בחו"ל? רבים מאוד הצעירים הישראלים המחפשים עבודה מחוץ לגבולות ישראל, אם לטווח קצר בשילוב טיול של אחרי צבא ואם לטווח ארוך - כולל השתקעות במקום. בטח לא רבים מהם יודעים, כי כאשר חיפשו מידע בנושא באינטרנט, נחשפו לפרסום מטעם רשתות שותפים.

זירת הפרסום באינטרנט עצומה ואינסופית, ועושים בה שימוש בעלי עסקים ונותני שירותים מכל העולם, בכל מגזר אפשרי. גם כאלו המעוניינים לגייס עובדים ישראלים למשרה בחו"ל, מנצלים מדיה זו. שיווק באינטרנט הוא אחד הכלים המבוקשים היום, כשרשת השותפים נחשבת לאחת הפופולאריות ביותר בתחום זה.

תוכניות שותפים ורשת האינטרנט

תוכניות שותפים הן עסקה מקוונת, במסגרתה בעל עסק או מוצר משלם עמלות לשותפים אינטרנטיים במטרה שישווקו את המוצר שלו ויפנו אליו לקוחות. השותפים יכולים להיות כל מי שביכולתם להקצות שטח פרסום באינטרנט: בעלי אתרים בכל תחום, בלוגרים מצליחים או מומחי שיווק באינטרנט.

איך תוכניות שותפים פועלות בשטח?

בעל עסק או נותן שירות מעוניין לפרסם באינטרנט, אבל לשלם רק עבור תוצאות. הוא פונה לאתר שותפים ומבקש לקבל הצעות עבור שיווק באינטרנט. השותפים מציעים את מרכולתם האינטרנטית, ובעל העסק מחליט אם לאשר את השותף או השותפים ואת שטח הפרסום. מרגע שנעשה השידוך, עמלים השותפים על פרסום לינקים, באנרים, וכדומה.

תוכניות שותפים - גם אתה יכול לנסות

אם יש לך חיבור לאיטרנט ומחשב, גם אתה יכול לפרסם את העסק שלך בעזרת רשת שותפים. כך, תוכל ליהנות מפרסום במסגרתו אתה משלם רק על תוצאות אמיתיות: חברי תוכניות שותפים מקבלים את עמלתם רק במידה ולקוח פוטנציאלי (הגולש) הגיע אל בעל העסק המפרסם דרך אחד השותפים.

זה לא כמו פרסום בגוגל?

זה דומה מאוד, אבל לא בדיוק אותו הדבר. פרסום בגוגל (קישור ממומן, להבדיל מתוצאות אורגניות), הקרוי גוגל אדסנס, הוא בעצם סוג של תוכנית שותפים. גם בה בעל העסק משלם רק עבור הקלקות בפועל.

אבל, רשת השותפים עליה אנו מדברים כוללת פרסום באתרים, בלוגים, פורומים וכו' ולא במנוע חיפוש. כמו כן, גוגל אדוורדס מאפשר פרסום רק מול גוגל עצמו, בעוד תוכניות השותפים מאפשרות לך לפרסם בכמה אתרים במקביל, לבחירתך.

אז איך מוצאים עבודה בחו"ל דרך תוכניות שותפים?

יכול להיות שלא תדעו שנעזרתם בפרסומים של תוכניות שותפים, אבל בכל זאת תמצאו עבודה בחו"ל דרכם. קחו למשל חברה בארצות הברית המחפשת עובדים ישראלים לתקופת הקיץ. השיטה הטובה והזולה מבחינתה היא להירשם לרשת שותפים בישראל.

השותפים בארץ יפרסמו לינקים ובאנרים באתרי מטיילים, באתרים המציעים עבודה מחוץ לישראל, בבלוגים או בפורומים הקשורים לנושא הזה. מי שמחפש עבודה כזו יקליק על הקישור – והתיווך נעשה בקלות וביעילות.

מדוע עבודה בחו"ל מתאימה לסוג פרסום זה?

איפה תחפשו עבודה כזו אם לא באינטרנט? ברור שבעידן שלנו זה יהיה מקור המידע הראשוני והעיקרי. והיכן תחפשו? כאמור, באתרי נסיעות לחו"ל, אתרי עבודות בחו"ל, פורומים וכדומה. אין מה להוסיף - אלו הפלטפורמות הכי טובות לפרסום עבודות בחו"ל ולכן בהן תמצאו את טביעות אצבעותיהם של השותפים.

ארזתם לבד...?

מצאתם את המודעה המתאימה לכם, יצרתם קשר עם הבוסים מעבר לים וסיכמתם את התנאים? כעת הכל מוכן לנסיעה. רק אל תשכחו לברר אם צריך רישיון עבודה כדי לחסוך אי נעימויות. יש דברים בהם גם תוכניות שותפים לא יוכלו לעזור לכם...לנושא תוכנית שותפים התפרסמו 0 תגובות

לא התפרסמו תגובות לנושא תוכנית שותפים.

הוספת תגובה פרסם/י תגובה


פורטל דרוש © כל הזכויות שמורות 2007-2019, אודות
www.Darush.co.il - פרסום עבודה בחו"ל באמצעות תוכניות שותפים