חיפוש עבודה

אוטו גלידה

תוכן [ הסתר ]

בין אם זה כדי להגשים חלום ילדות, כדי לטייל ברחבי ארה"ב, או כדי לגרום לאנשים להנות ממאכל גלידה בשיא החום, לעבוד באוטו גלידה בארה"ב זו חוויה שונה לחלוטין מעבודות אחרות בחו"ל.

בישראל אוהבים גלידה, אבל זה כלום לעומת נהירת האמריקאים לכיוון אוטו גלידה באופק. עבור האמריקאים אוטו גלידה זה תרבות. אם אתם מושפעים משירו של טום וויטס ? The Ice Cream Man, כדאי לכם לנסות לנסוע ולמכור גלידה לאמריקאים, זה פשוט יותר מלמכור קרח לאסקימואים.

מה צריך לדעת כדי להיות איש אוטו גלידה בארה"ב?

כל אחד יכול להיות איש אוטו גלידה. צריך לשכור אוטו גלידה שכולל מקרר, יש לשלם שכירות יומית לחברה להשכרת רכב, וזהו. קונים גלידה מחברה לפי הכמות שנמכרה ביום לפני. כדאי למצוא מדריך או מישהו שעבד כבר כמוכר גלידה ולשאול אותו לגבי אזורים מועדפים, שעות מכירה, כמויות גלידה וכו'.

היתרון של עבודה באוטו גלידה, בשונה מעבודות אחרות בארה"ב כמו מכירת ציורי שמן, שכל רווחי מכירת הגלידה עוברים ישירות אליך. כמובן שיש לתאם את זמן מכירת הגלידה לעונה המתאימה והחמה.

אפשר לעשות לא מעט כסף ממכירת גלידה בארה"ב. יום עבודה מתחיל בבוקר ונמשך עד שמקומות העבודה נסגרים ואנשים הולכים הביתה. בצהריים כדאי ללכת לאזורי התעשייה, שם יחכו לכם כבר אמריקנים רעבים.

התחלת העבודה כאיש אוטו גלידה יותר קשה, אבל עם הזמן נוצרים לקוחות קבועים, לומדים את העבודה, וכמובן אוכלים המון גלידה.

מחירי גלידות נעים בין 90 סנט ל- 5 דולר.

אחד היתרונות בעבודה באוטו גלידה הוא שפוגשים המון אנשים מעניינים וטיפוסים שונים ומשונים. עבודה זו איננה קלה, אך היא בהחלט משתלמת.