חיפוש עבודה

באסטות

למה כדאי לעבוד כמוכר באסטות בחו"ל? לכל ישראלי מצוי אחד החלומות הגדולים הוא להרויח כסף....והרבה.

ישראלים רגילים למהלך חיים מהיר וככזה מחפשים את הדרכים המהירות לעשיית כסף רב ובקלות.

מסלול החיים מתחיל לאחר השירות הצבאי ,תקופה זו מאופיינת במחשבות רבות על טיול ארוך או עבודה מכניסה בחו"ל ואח"כ חזרה לארץ לתקופת לימודים מייגעת כאשר בשנים האחרונות הצטרפו לתודעת הישראלים הצעירים הודו ותאילנד שם החופש והשלווה קורצים לישראלים חמומי המזג.

אחת הדרכים להרוויח כסף היא לארוז תיק גדול לתקופה ממושכת,להכניס כמות מצלצלין לכיס, לרכוש כרטיס טיסה לעלות על המטוס הקרוב לבית מגוריך....השאלה המתבקשת היא.... לאן לטוס?

כפי שציינתי קודם לכן ,אנחנו הישראלים אוהבים דברים מהירים שמוצאים דרכם אלינו יחסית בקלות.

עפ"י תורה זו המקומות המבוקשים ביותר בקרב הישראלי הצעיר והרעב היא מדינה בעלת אזרחים שאוהבים לקנות מטבע חזק שערכו גדול מהשקל ...המדינות המבוקשות בשנים האחרונות הן: ארצות הברית , יפן , אנגליה ולאחרונה גם הולנד.

אחת הדרכים ביסוס אזור עבודה במכירות מוצרים כגון צעצועים,תמונות,תכשיטים ,מוצרי טיפוח אישיים

( קרמים,מלחים ועוד ) היא ע"י העמדת באסטה ( עגלת קניות ) במקום אסטרטגי ותחילת עבודת השכנוע .

לאחר שמצאת את המקום ולרשותך עומדת באסטה לתפארת ,כדאי להביא צעירים חדורי מוטיבציה ורצון למכור ע"מ שיעשו את העבודה או לחילופין ,במדה ואתם אנשי המכירות , לעמוד עם מרכולתכם ולהתחיל בעבודה הקשה של המכירות ע"י פניה לעוברים ושבים.

בארה"ב למשל תקופת הקניות העיקרית של השנה נחשבת לעונת הכריסמס, ישראלים במדינות צפון אמריקה ואירופה,מגדירים את יומו האחרון של חודש נובמבר כיום "שישי השחור ", יום זה אגב מהווה יריית הפתיחה לתקופת שיא של מכירות, שמסתיימת עד סוף השנה.

חלק מהישראלים החלו דרכם במכירת שעונים מזויפים ביפן, והמשיכו למכירת מוצרי טיפוח אישיים בניו יורק.

חלק גדול מהישראלים שנשארים עם מכירות בבאסטות ולא מסיימים עבודתם לאחר פרק זמן קצר מתארים את אהבתם לעבודה בכך שהמגע והחיכוך עם האוכלוסיה מעשיר אותם.

אמסטרדם עפ"י אחד הישראלים העוסקים בתחום מוגדרת כאזור חדש שרק לאחרונה החלה ההתעניינות בו, שכן בעלי הבאסטות הישראלים כמעט ולא הגיעו להולנד.

ביפן, עונת השיא של הקניות אינה בחג המולד אלא לקראת סיום הקיץ, הבדל נוסף הוא שהבאסטה לא ממוקמת בקניון מקורה, אלא המכירות מתרחשות ברחוב. בקיצור, יפן היא סיפור אחר ואינו דומה לאופי המכירה הנהוג בארה"ב .

עיקר המכירות ביפן סובבות סביב מכירת תכשיטים, תיקים ושעונים מזויפים של מותגים בינלאומיים .יש אומרים כי מדובר בארגון מקומי מסודר באופן מפליא שנשלט לרוב ע"י ישראלים בתאום עם גורמים מקומיים למניעת חיכוך מיותר.

אין צורך להגיע לעבודת באסטות ביפן עם ידע בשפה,לרוב ניתן לרכוש או לקבל מהמעסיק מילון קטן כדי ללמוד כמה מילים נפוצות ביפנית כאשר ניתן כמובן בחלק גדול של המקרים לדבר באנגלית...לאלפי צעירים רעבים אחרי שירות צבאי הבאסטות מהוות פתרון מצוין לעשיית קופה מהירה וכבונוס מהווה לרבים חוויה לימודית ומרחיבת אופקים. .