חיפוש עבודה

דרושים באילת

תוכן [ הסתר ]

מחפשים מודעות דרושים באילת ? הגעתם למקום הנכון.

במאמר הבא נציג למענכם את המידע המקיף אודות מציאת עבודה באילת וכן נברר מהן הדרכים האפקטיביות ביותר לאיתור מודעות דרושים באילת.

אולם תחילה מעט מידע על העיר אילת.

אילת על קצה המזלג

אילת היא עיר נמל ותיירות השייכת למחוז הדרום בישראל. אילת נוסדה בשנת 1952 אולם נכבשה כבר בשנת 1949. אילת גם ידועה בשמותיה מן העבר: אום רשרש ועציון גבר. העיר אילת גובלת מצדה המזרחי עם ירדן ומצדה המערבי עם מצריים. נכון להיום ישנם 46,900 תושבים באילת העוסקים לרוב בענפי התיירות, החינוך והביטחון. אילת היא עיר תיירות בינלאומית ואף מוכרזת כאזור סחר חופשי עובדה ההופכת אותה לאטראקציה תיירותית הן עבור נופשים ישראלים והן עבור תיירים מחו"ל.

שפע האטראקציות, המלונות, המסעדות, התיירים ומוקדי התיירות באילת הפכו אותה לאחת מן הערים המבוקשות לעבודה ובעיקר עבור צעירים אחרי צבא המעוניינים לחפש עבודה במגוון מודעות דרושים באילת.

אילו סוגי עבודות תוכלו למצוא במודעות דרושים באילת?

צעירים המעוניינים למצוא עבודה מועדפת באילת מוטב שיחפשו במודעות דרושים באילת אחר המקצועות הבאים המוגדרים כעבודה מועדפת לצעירים אחרי צבא.

 • מלצרות – מלצרות נחשבת לעבודה מועדפת ולמשרה מבוקשת בקרב צעירים ובקרב מעסיקים. על פי רוב קיימת האפשרות לבחור בין מלצרות במסעדה ובין מלצרות בבית מלון. כאשר ההבדל המהותי הוא שבמסעדות יש אפשרות להרוויח גם טיפים ובמלון הסיכוי לטיפים קטן.
 • טבחות – עיר המלונות אילת זקוקה לאייש משרות של טבחים וסו שפים בתדירות גבוהה. על פי רוב אין צורך בתעודת טבח אלא בניסיון.
 • קונדיטור – שלא כמו טבחות, קונדיטורים זקוקים לתעודה והכשרה מתאימה, וכמובן שתוכלו למצוא שפע של מודעות דרושים באילת למשרת קונדיטור.
 • ברמנים – אילת היא עיר הבילויים, התיירות והחופש ולכן אלכוהול הוא מרכיב חשוב. לפיכך, אחת המשרות המשתלמות והמבוקשות באילת הן בקרב צעירים והן בקרב מעסיקים היא כמובן ברמון. וגם במשרה הזו דרושה תעודה מתאימה.
 • קציני ביטחון – משרה נוספת שהפכה לחלק בלתי נפרד מצוותי המלון, המסעדות והקניונים באילת הוא עניין האבטחה. מדובר במשרה הדורשת הכשרה של רובאי 05 ומעלה, קורס ובקיאות בעזרה ראשונה, אחריות, אמינות ועוד. משרה זו נחשבת למושלמת עבור יוצאי יחידות קרביות שיוכלו למצוא משרות אבטחה רבות של דרושים באילת.
 • תורן אחזקה – מדובר במשרה הדורשת תעודה של עוזר חשמלאי וכוללת סיוע בתקלות טכניות הצצות ברחבי המלון. משרה אותה תוכלו למצוא בשפע במדור דרושים באילת.
 • עובדי ניקיון – מדובר במשרה הכוללת את ניקיון השטחים הציבוריים ברחבי המלון. משרה אותה תוכלו למצוא בשפע במדור דרושים באילת בעיתון.
 • עובדי מכבסה – משרה בה אחראים לכיבוס המצעים והשמיכות במלון.
 • פקידי קבלה – מדובר במשרה פקידותית הכוללת את תהליך הצ'ק אין כלומר רישום וקבלת אורחים ואת תהליך הצ'ק אאוט כלומר סגירת חשבון וגביית תשלום מאורחי המלון בתום חופשתם. במודעות דרושים באילת תוכלו למצוא עשרות משרות של פקידי קבלה עם דרישה לשליטה בשפה האנגלית.
 • חדרנים – מדובר בעבודה במשמרות וכוללת את סידור וניקוי החדרים במלון מדי יום.
 • מרכזנים – מדובר במוקדנים המפנים את שיחות האורחים ואחראים על שירותי שיחה שונים עבור אורחי המלון.
 • מצילים – מדובר במשרה מאוד מבוקשת שכן בריכות המלון באילת פתוחות כל ימות השנה. לפיכך תוכלו למצוא משרות רבות לתפקיד מציל בבתי מלון במודעות דרושים באילת.
 • מדריכי ילדים – אם אתם אוהבים לעבוד אם ילדים זו המשרה המושלמת עבורכם. הדרכה והפעלת ילדים במועדון הילדים של המלון.
 • צוות הוואי ובידור – אם אתם מחפשים משרה המשלבת משחק, בידור, דרמה ושירה - עבודה בצוותי הוואי ובידור במלונות אילת היא המשרה המושלמת עבורכם. כל שצריך זה קצת כישרון מעט ניסיון ומזל באודישנים הנערכים מדי שנה. עובדה המחייבת אתכם למצוא את מודעת דרושים באילת צוות הוואי ובידור, מספיק זמן לפני האודישנים.

לסיכום, אם ברצונכם למצוא מודעות דרושים באילת אטרקטיביות עליכם לדעת מתי מתחילה עונת "הציד" של כוח האדם בבתי המלון ואז לחפש את המשרה המבוקשת במדור דרושים אילת בעיתון.