חיפוש עבודה

דרושים בבאר שבע

תוכן [ הסתר ]

מחפשים מודעות דרושים בבאר שבע? הגעתם למקום הנכון.

במאמר הבא נפרט אודות מגוון המשרות הקיימות בבאר שבע והיכן ניתן למצוא מודעות דרושים בבאר שבע אטראקטיביות.

אולם תחילה מעט פרטים אודות העיר באר שבע.

באר שבע על קצה המזלג

באר שבע היא עיר במחוז הדרום, הנחשבת לעיר השביעית בגודלה מבחינת אוכלוסייה. לא לחינם כונתה באר שבע "בירת הנגב" שכן היא העיר הגדולה והמרכזית ביותר באזור הנגב.

באר שבע נחשבת לאחת מן הערים העתיקות בתולדות עם ישראל הקיימת כבר למעלה מ – 6000 שנה ומוזכרת פעמים רבות בתנ"ך. אולם העיר באר שבע נוסדה בשנת 1948 במסגרת המבצע לשחרור הנגב.

כיום העיר מונה 186,900 תושבים העוסקים בתחומים רבים לרבות: ביטחון, חינוך, תיירות, מקצועות חופשיים, שירותים ועוד.

מלבד זאת, באר שבע היא עיר שוקקת חיים, צעירים וסטודנטים. המציעה שפע של משרות במגוון תחומים ומקצועות כך שכל מה שדרוש הוא חיפוש יעיל במודעות דרושים בבאר שבע.

אילו סוגי משרות תוכלו למצוא במודעות דרושים בבאר שבע?

סוגי המשרות אותן ניתן למצוא במדור דרושים בבאר שבע והסביבה הן הבאות:

  • תחום המשפט: אם הנכם עורכי דין, משפטנים, שופטים או סטאז'רים בבאר שבע תוכלו למצוא עבודה בתחום המשפטים באחד מבתי המשפט בעיר: בית המשפט המחוזי או בית משפט השלום בבאר שבע.
  • תחום הרפואה: אם הנכם רופאים, אחיות, פסיכיאטרים, סיעודיים או סטאז'רים במקצועכם תוכלו לעבוד בבית החולים סורוקה או במרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה.
  • תחום ההשכלה: בבאר שבע ריכוז גבוהה של מוסדות השכלה גבוהים וידועים לרבות: אוניברסיטת בן גוריון, המכללה הטכנולוגית, המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון, מכללת קיי, בית הספר לאומנויות הבמה, המכללה למנהל והאוניברסיטה הפתוחה. מוסדות הזקוקים לאיוש משרות בתחומים רבים החל מסגל המרצים וכלה במזכירות וצוות הלוגיסטיקה המתפעל את האחזקה במוסדות.
  • תחום החינוך: בבאר שבע וסביבתה תוכלו למצוא אלפי מוסדות חינוך החל מגני ילדים וכלה בבתי ספר יסודיים, חטיבות בייניים ותיכונים. במידה ויש לכם את ההכשרה המתאימה, תוכלו לחפש משרות במדור דרושים בבאר שבע.
  • תחום התרבות והאומנות: אם הנכם אנשי אומנות, במה, משחק או ריקוד תוכלו למצוא עבודה באחד ממוסדות התרבות המובילים בתחום בבאר שבע לרבות: מוזיאון הנגב, הסימפונטה הישראלית באר שבע, היכל התרבות באר שבע, משכן הפיס לאמנויות הבמה, קונסרבטוריון, תיאטרון באר שבע, להקת קמע ולהקת בדור, ועוד.
  • תחום השירותים והמכירות: בבאר שבע מגוון מרכזי קניות (ביג וקניון הנגב), חברות סלולאריות, חברות כבלים ושירותים נוספים בהם תוכלו למצוא עבודה.
  • תחום ההיטק: בסמוך לבאר שבע באזור קריית גת שוכן לו מפעל ההייטק אינטל. אינטל ישראל החלה לפעול בשנת 1974 עם חמישה עובדים בלבד.

כיום לאינטל יש אלפי עובדים, והיא בין חברות ההייטק המייצאות המובילות בארץ. מפעל הייצור החדש בקריית גת Fab28 נועד להגדיל את נפח הייצור של החברה בישראל, עם ייצור של מיקרו מעבדים מתוחכמים. במפעל בקרית גת מיוצרים רכיבים לפנטיום 4 בו משתמשים למחשבים אישיים, ניידים ולתקשורת. אינטל מעסיקה עובדים רבים בתחום ההייטק והיא מעניקה הזדמנות נדירה לקבל הסמכה והכנה אמיתית לעבודה בשוק ההיטק הישראלי ועובדת בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת בן גוריון.

לסיכום אם ברצונכם למצוא משרה איכותית בבאר שבע תוכלו למצוא מגוון של אפשרויות במדור דרושים בבאר שבע.