חיפוש עבודה

הובלות

עבודה בחו"ל בהובלות, או עבודה במובינג, כפי שזה נקרא בחו"ל, הוא תחום שנעשה מאוד פופולרי בקרב ישראלים. עבודת הובלות בחו"ל היא קשה מאוד, מאמצת מאוד, ובהחלט לא מתאימה לכל אדם. צריך להיות חזק כדי להרים משאות ולהוביל דירות שוב ושוב. בגלל שכל כך קשה לעבוד בהובלות בחו"ל, התגמול הכספי על עבודות אלו הוא בדרך כלל רב.

אם אתם מחפשים משרה במובינג בחו"ל, היעד הפופולרי ביותר לעבוד בו בתחום הוא בארה"ב באופן כללי, ובניו יורק בייחוד.

תפקידי המובילים בחו"ל מתחלקים ל"הלפר" ול"פורמן". ה"פורמן" הוא מנהל הצוות, והוא גם מקבל יותר כסף בדרך כלל. הפורמן אחראי על הכנת חוזי עבודה, ניהול קשר עם המשרד, הקשר הישיר עם הלקוחות, ניווט, מיקוח וניהול כספים. ההלפר נשכר כ- 110 דולר ליום בנוסף על בונוסים על סחיבה במדרגות, טיפים וכו´.

סוגי הובלות בחו"ל הם: Interstate ו-Local. הראשון הוא הובלות ממדינה למדינה, בעוד שהובלות לוקאליות מתרחשות בתוך מדינה מסוימת.

הנסיעות בין מקומות בארה"ב זה משהו שלא רגילים אליו. אפשר לנסוע במשך ימים ולעבור רק חצי דרך. אם אתם משתעממים בקלות, קחו זאת בחשבון. יש מובילים שמתנסים בהובלות בחו"ל שאומרים שהחלק הקשה ביותר בהובלות הייתה הנסיעה. אם אתם נוסעים תדאגו לקחת אתכם מוזיקה להעביר את הזמן, וכן משחקים שאפשר לשחק עם החבר'ה. יש חברות הובלה בחו"ל שעובד בהן איש אחד, ובמקרה זה ההובלה היא באמת סיוט. דמיינו לעצמכם נסיעה של 4 ימים בלי לדבר עם נשמה.

היתרונות של עבודה בהובלות בחו"ל הם:

עבודת הובלות לא דורשת מאמץ שכלי מיוחד, והיא די פשוטה.

אפשר לעשות כסף רב מהובלות.

אם אתם עובדים כפורמן אתם יכולים לנהל צוות.

עבודה בהובלות היא חוקית לחלוטין.

החסרונות של עבודה בהובלות בחו"ל הם:

זו עבודה קשה ומעייפת מאוד. בקושי יהיה לכם כוח לצאת לבלות בסוף היום.

זו לא עבודה בה יוצא לפגוש אנשים מעניינים מחו"ל.

הלקוחות של הובלות יכולים להיות עם דרישות, ודי מעצבנים.

יש הרבה שחוזרים מעבודה בהובלות בחו"ל עם כאבי גב ובעיות גב.