חיפוש עבודה

לעבוד בחו"ל

תוכן [ הסתר ]

מדוע כדאי לעבוד בחו"ל?

  • הכסף -

אפשר להרוויח הרבה יותר בחו"ל מאשר בארץ, זו עובדה. משכורת חודשית ממוצעת ביותר באנגליה עולה על 15 אלף ?. יש אנשים שתופסים עבודות בחו"ל כעבודות שחורות שצריך לסבול עבורם, אולם למעשה יש מגוון משרות בחו"ל אשר לא דורשות עבודה פיזית כלל. אופר בחו"ל למשל הינו מקצוע מאוד רווחי וגם מספק.

  • החברים -

לעבוד בחו"ל זה קצת כמו טיול בחו"ל, עם יתרונות ברורים לעבודה בחו"ל. כאשר עובדים בחול זה שונה, משום שכאשר גרים ועובדים בחול אז מפסיקים להיות תיירים, ומתחברים למקומיים ולמנהגים שלא היה ניתן להתחבר אליהם ללא מגורים קבועים במקום. אנשים שעובדים בחול, אחרי כמה זמן, מכירים את המסיבות והבילויים הכי טובים, המסעדות הכי טובות, ופעמים רבות ממשיכים לקריירה שלמה בחול ולהקמת משפחה שם.

  • תנאי המחייה -

אי אפשר להתחרות בחו"ל בכל הנוגע למסיבות, בילויים, אטרקציות ומקומות מעניינים ויפים. לעבוד בחו"ל מאפשר להרחיב אופקים בצורה משמעותית. פוגשים תרבויות אחרות, מנהגים שונים, ולומדים להסתגל לסביבה חדשה. אנשים שחוו עבודות בחו"ל חזרו עם חוויות והתנסויות ששינו להם את השקפת העולם.

יש מגוון אפשרויות בהן תוכלו לעבוד בחו"ל:

עבודה בארה"ב היא יעד פופלרי ביותר. ישראלים עובדים בארה"ב בהובלות, בקניונים, באוטו גלידה, במחנות קיץ, ובעוד מגוון רחב של מקצועות. מנעולנות בארה"ב היא גם תחום שיכולה להניב הרבה כסף, אם לומדים את המקצוע בצורה טובה. לפני שאתם עוזבים לעבודה בארה"ב וודאו שהחברה שבחרתם היא אכן מוצלחת וקבלו עליה המלצות מאנשים שעבדו דרכה.

ישראלים רבים בוחרים לעבוד באנגליה. בגלל תנאי החיים הגבוהים, והמטבע החזק, ניתן לסגור משכורת מאוד גבוהה באנגליה.

ישנם יעדים נוספים באירופה אליהם נוסעים כדי לעבוד. צרפת, ספרד ואיטליה הם מהיעדים היותר פופולריים לעבוד בהם. כדי לעבוד באירופה צריכים לקבל אישור וויזות עבודה מראש.

אם אתם מעוניינים באמת להרחיק, כדאי לכם לשקול עבודה אוסטרליה, או לעבוד ביפן. יפן לא ממש מכניסה אורחים או עובדים למדינתה, אולם יש אפשרות לעבוד שם במספר תחומים מצומצם, ביניהם מורה לאנגלית.