פורטל דרוש: מדריך בנושא חיפוש עבודה בצורה חכמה

»
»

מבנה קורות חיים

(עדכון אחרון: 15/01/2015)

אחד מן הפרמטרים המכריעים בכתיבת מסמך קורות החיים הוא מבנה קורות חיים. הפורמט שבו נכתב מסמך קורות החיים, עשוי לפתוח או לסגור בפניכם דלתות בשניות.

במאמר הבא, נברר אילו מבנים של קורות חיים קיימים ומהו המבנה הנכון ביותר לכל מועמד ומועמד.

מהו מסמך קורות חיים?

קורות חיים הוא מסמך רשמי המרכז בתוכו את כלל הניסיון התעסוקתי, ההכשרתי וההשכלתי שצבר האדם במהלך חייו. מבנה קורות החיים הינו אחיד וגורף לכלל המקצועות ולכן יש להקפיד עליו, אלא אם כן ידוע לכם כי קיים פורמט קורות חיים ספציפי המבוקש בענף מסוים במשק. קורות החיים מהווים כרטיס ביקור עבור המועמד ואמצעי סינון עבור המעסיק המאפשר לו למצוא את המועמדים הראויים והמתאימים ביותר למשרה ולראיון העבודה.

על מבנה קורות חיים קלאסי

כאמור, ישנו פורמט קורות חיים סטנדרטי קלאסי, המשמש את כלל אנשי המקצוע בארץ, אולם יחד עם זאת חשוב לציין כי ישנם ענפים במשק בהם יש דרישה למבנה קורות חיים ספציפי מן המועמד. בפסקה זו נפרט אודות מבנה קורות החיים הקלאסי ועל מבנים נוספים. כאשר בדרך כלל כל מרבית מסמכי קורות החיים מכילים את אותם ראשי פרקים, רק עשויים להיות מוצגים בסדר כרונולוגי שונה ועם דגשים שונים.

באופן כללי, ניתן לזהות שני מבנים עיקריים של קורות חיים והם:

פירוט מבנה קורות חיים

מבנה קורות חיים סטנדרטי, מונה את ראשי הפרקים הבאים וצריך להכיל את הפרטים הבאים:

על אשף קורות חיים

כתיבת קורות חיים היא משימה מורכבת ומייגעת, המצטיירת בעיני רבים כמעמסה. כך או כך היום תוכלו להיעזר במגוון רחב של תוכנות אינטרנטיות ייחודיות, המאפשרות לכם לקצר את זמן הכנת קורות חיים ולבנות קורות חיים מקצועיים תוך דקות ספורות ובהשקעה מינימאלית של זמן וכסף.

כל שעליכם לעשות הוא לאתר את התוכנה המקצועית ביותר, להזין את פרטיכם האישיים ואת ניסיונכם התעסוקתי ולקבל מסמך מאורגן ומקצועי של קורות חיים.

טיפים לכתיבת קורות חיים

אם אתם עומדים לקראת הליך של כתיבת קורות חיים, הטיפים הבאים יסייעו לכם לצלוח את המשימה בהצלחה יתרה:

לסיכום, אם ברצונכם לשפר את סיכויי קבלתכם לראיון עבודה, הקפידו על מבנה קורות חיים נכון ומקצועי.לנושא מבנה קורות חיים התפרסמו 0 תגובות

לא התפרסמו תגובות לנושא מבנה קורות חיים.

הוספת תגובה פרסם/י תגובה


פורטל דרוש © כל הזכויות שמורות 2007-2019, אודות
www.Darush.co.il - מבנה קורות חיים