חיפוש עבודה

מחנות קיץ

תוכן [ הסתר ]

אם ראיתם סרטים אמריקאיים בשנות ה-80, המציגים מחנות קיץ בארה"ב, יתכן שעלה כבר בכם הצורך לנסוע לארה"ב ולעבוד כמדריכים. אם לא - אחרי שתקראו את המדריך מחנות קיץ הזה תרצו לטוס.

5 סיבות לטוס לעבוד כמדריך מחנות קיץ

  • מדריכים ישראלים בדרך כלל משובצים במחנות קיץ יהודיים. זוהי הזדמנות להשפיע על דור של צעירים שאוהבים מאוד את ישראל ורוצים ללמוד כל מה שאנחנו לוקחים כמובן מאליו. גם אם אתם חילוניים תוכלו להינות מההשפעה שתהיה לכם על ילדים אלו.
  • מחנה קיץ בארה"ב הוא מקום שנועד בראש ובראשונה לאפשר כיף חיים לילדים, ולהוציא אותם מידי ההורים למשך חופשת הקיץ. אמריקאים יודעים איך לעשות FUN, בזה אין ספק. בתור מדריכים במחנות קיץ אתם תחוו חלק מאותו הכיף.
  • בתקופת ההדרכה במחנות קיץ בחו"ל מכירים אנשים חדשים, חברים שנשארים גם לאחר ההדרכה, ואולי אף את אהבת חייכם/ן.
  • הדרכה במחנות קיץ מאפשרת קרש קפיצה לא רע בכלל להמשך הטיול. מרוויחים כסף, מקבלים טיסה בחינם, וכך אפשר להתחיל את הטיול הגדול על רגל ימין.
  • כמדריכים תדרשו להעביר מגוון רב של פעילויות לילדים. זהו תפקיד מגוון וקשה, במהלכו לומדים המדריכים בעצמם המון מיומנויות חדשות. על ידי שיתוף הידע של המדריכים כל אחד מעביר למדריכים האחרים מה שהוא מתמחה בו, וכך כולם יוצאים נשכרים.

יש עוד סיבות רבות בגללן כדאי להיות מדריך מחנות קיץ. אם זה מעניין אתכם, נסו להרשם באחד מאתרי העבודה בחו"ל או עם הסוכנות היהודית.

אל תשכחו לדרוש בדבר הסידורים המתאימים בכניסה למדינה וכן מסמכים ואשרות מתאימות באם נדרשות כדוגמת ויזה לחו"ל.