פורטל דרוש: מדריך בנושא חיפוש עבודה בצורה חכמה

»
»

מחשבון שכר

(עדכון אחרון: 15/01/2015)

מחשבון שכר הינו אמצעי, אשר נועד להעריך במדויק את גובה שכר הברוטו, את גובה שכר הנטו, את שיעור מס הכנסה והחזרי המס של כל עובד ועובד בישראל.

חישוב שכר באמצעות מחשבוני שכר, נעשה בהתאם לקריטריונים המוזנים במערכת הממוחשבת של אתר מחשבון שכר, כך שהשכר נקבע במדויק, ומאפשר לכל מועמד פוטנציאלי, לגבש באופן קונקרטי החלטות עתידיות בנושא קריירה, בהסתמך על גובה השכר, וגובה הניכויים למס, שיהיו עתידים להיות מוטלים על העובד.

מלבד זאת, עובדים אשר מעוניינים לבדוק האם קיימת אופציה לקבל החזרים ממס הכנסה, הרי שבאמצעות קליק אחד פשוט, יוכל כל עובד מן המניין, לדעת שמא הוא זכאי להחזרי מס או לאו, ואם הוא זכאי להחזרי מס יש באפשרותו לדעת במדויק את גובה ההחזר זאת באמצעות מחשבון שכר.

אם זה עתה הפכת לאימא מאושרת החובקת בתינוק חדש, וברצונך לדעת מהו שווי נקודת הזיכוי בעבור היותך אימא עובדת, תוכלי לחשב זאת באמצעות מחשבון שכר, מבלי להתייעץ עם רואה החשבון של החברה בה את מועסקת ומבלי להציק לבוס שלך.

אם הנך עובד לפי שעות, וברצונך לחשב במדויק את גובה משכורתך החודש, על מנת לוודא כי מעסיקך, אכן מתגמל אותך כראוי, תוכל לעשות זאת בעצמך, בתהליך פשוט, הכרוך בכניסה לאתר YNET מחשבונים , ותוכל לחשב את שכרך לפי סכום השעות שביצעת באותו חודש.

אם הלינו את שכרך מעבר למועד תשלום השכר הנקוב בחוק, הרי שמגיע לך פיצויים בגין הלנת שכר. אם ברצונך לחשב את גובה שכרך לאחר תוספת הפיצויים, תוכל לעשות זאת באמצעות מחשבון שכר.

אם ברצונך לבדוק מהם דמי ההבראה המגיעים לך על פי חוק, במקום עבודתך הנוכחי, תוכל לעשות זאת בשנייה, באמצעות כניסה למערכת של מחשבון שכר

ולדעת בדיוק את גובה

דמי ההבראה המגיעים לך בכל שנת עבודה.

מחשבוני השכר, מאפשרים לכם לדלות מידע רב אודות השכר שלכם, החל מפעולות פשוטות כגון: הפיכת שכר נטו לברוטו או שכר ברוטו לנטו, וכלה בחישוב נקודות זיכוי, החזרי מס, ניכויי שכר ועוד, והכול באמצעות מחשבון שכר.לנושא מחשבון שכר התפרסמו 0 תגובות

לא התפרסמו תגובות לנושא מחשבון שכר.

הוספת תגובה פרסם/י תגובה


פורטל דרוש © כל הזכויות שמורות 2007-2019, אודות
www.Darush.co.il - מחשבון שכר