פורטל דרוש: מדריך בנושא חיפוש עבודה בצורה חכמה

»
»

מכירת ציורים

מכירת ציורי שמן - למכור ציורי שמן בחו"ל זו לא עבודה קלה, אבל היא בהחלט משתלמת. בשונה מעבודות אחרות, פה אתה עובד בעיקר לבד, ולכן כתבנו את המדריך הזה שיסביר לכם איך למכור ציורי שמן כמו מלכים ולעשות בוחטה של כסף.

חשוב להתחיל את העבודה כבר מוקדם בבוקר ? ב-9, כאשר אנשים מתחילים לעבוד. תגיעו לאזור התעשייה וכנסו לאחד מהבניינים המרכזיים והגבוהים. בניינים חדשים יכולים אולי להעיד על כך שהמקום עדיין לא מרוהט, מה שיכול לתת סיכוי גדול יותר לכך שיקנו מכם תמונות. וודא שאתה מגיע לעבודה בלבוש הולם, נקי ומסודר. כמו כן, חיוך עוזר ליצור רושם ראשוני חיובי על האנשים.

לעתים יהיה שומר בלובי שימנע את כניסתך. במקרה זה אתם יכולים לנסות כניסה צדדית או אחורית. אפשרות אחרת היא לטעון שקבעתם פגישה בבניין עם אדם X מחברה Y. לבסוף, הצגת כרטיס ביקור יכול לשכנע את השומר שאתה לא קבצן אלא אתה מוכר תמונות איכות.

כאשר אתם עוברים מקומה לקומה, עשו זאת ברנדומליות ולא בצורה סדורה. בצורה זאת גם אם אחת החברות תודיע לשומר לגרש אתכם, יהיה קשה יותר למצוא אתכם בבניין.

כאשר אתם נכנסים למשרד, אלו הם סדר הפעולות:

אם מבקשים מכם לעזוב, בכל שלב, אל תתווכחו וצאו מיד.

שלבי הצעת המכירה של ציורי שמן

במהלך המכירה, יש משפט שאסור להגיד בשום אופן ? "האם יש לך דקה פנויה?"

בין אם הצלחתם למכור ובין אם לא ? תמיד השאירו כרטיס ביקור. זה יכול להביא למכירה מאוחרת יותר וגם להבטיח את כניסתכם לבניין בפעמים הבאות.

סיפור כיסוי למכירת ציורי שמן

סיפורי הכיסוי הם כיד הדמיון שלכם. יש שטוענים שהם סטודנטים לאמנות שהגיעו למדינה כחלק מקבוצה שמנסה למכור ציורים.

אחרים מספרים שהם אמנים בעצמם וכדי לממן את האמנות שלהם הם מוכרים את הציורים הללו.

בכל מקרה כשאתם ממציאים סיפור נסו לעבד את כל הפרטים הקטנים בסיפור ? כדי שלא יתקילו אתכם, ונסו ליצור סיפור מרגש ככל האפשר.

בבתים פרטיים אפשר להתחיל להגיע משעה 17:00 עד 20:00, עדיף בבתים לא של עשירים מדי, שם האבטחה לא תתן להכנס, אך גם לא עניים מדי.לנושא מכירת ציורים התפרסמו 0 תגובות

לא התפרסמו תגובות לנושא מכירת ציורים.

הוספת תגובה פרסם/י תגובה


פורטל דרוש © כל הזכויות שמורות 2007-2019, אודות
www.Darush.co.il - מכירת ציורים