חיפוש עבודה

עבודה באוסטרליה

תוכן [ הסתר ]

עבודה באוסטרליה היא ללא ספק יעד מושלם לעבודה ולטיולים. עבודה באוסטרליה מאפשרת תנאי מחייה גבוהים, במדינה מערבית עם נופים פראיים, מגוונים ומסקרנים.

עבודה באוסטרליה היא חוויה בפני עצמה, המבטיחה שהות רווחית, מהנה, יפה, מלאת טבע, חופים ובילויים.

אז אם ברצונכם לעבוד במדינה שטופת שמש ומסבירת פנים, אוסטרליה היא היעד המושלם עבורכם.

אוסטרליה על קצה המזלג...

אוסטרליה – היבשת והאגדה, המשתרעת על שטח של כ- 7.7 קמ"ר, נחשבת ליבשת הקטנה בעולם. אוסטרליה, היא פדרציה המונה 6 מדינות, ונחשבת למונרכיה חוקתית, זאת בשל חברותה בממלכת העמים הבריטית. אוסטרליה מורכבת מאוכלוסיית הילידים המכונים אבוריג'ינים ואוכלוסיה ממוצא בריטי.

אוסטרליה, ידועה בעיקר בשל מגוון החיות הייחודיות, החיות בשטח היבשת, לרבות: חיות הכיס: קנגורו, קואלה, ולאבי, פוסם, יונקים ארסיים, לרבות הברווזון וקיפודן הנמלים. מלבד זאת, ישנם גם עופות מיוחדים כדוגמת האמו, ועוד מיני חרקים ובעלי חיים מרתקים.

בירת אוסטרליה היא לא אחרת מהעיר קנברה, זאת בניגוד לטעות הרווחת, כי סידני היא בירתה של אוסטרליה.

סוגי עבודות באוסטרליה

עבודה באוסטרליה היא חוויה מרתקת המאפשרת לכם ליהנות באופן סימולטני מנופי טבע נדירים, אנשים אדיבים וחמים, תנאי מחייה נוחים ועבודה רווחית.

 • עבודה בחוות באוסטרליה: אם ברצונכם לעבוד באוסטרליה ולהתחבר אל האדמה, קטיף בחוות הפזורות ברחבי אוסטרליה היא אחת מן החוויות המדהימות שיש. אומנם מדובר בעבודה פיזית קשה, אולם זוהי הזדמנות טובה להכיר את אזוריה הפראיים של אוסטרליה ולהרוויח כ- 500 עד 800 ₪ ליום עבור יום עבודה של כ- שש שעות.
 • עבודה בקניונים: עבודה באוסטרליה בעגלות היא מן המשתלמות, וזאת לנוכח העובדה כי התחרות עודנה מועטה, ולכן יש אפשרות גדולה יותר להרוויח כסף ממכירת מוצרי קוסמטיקה, צעצועים, ערכות לטיפוח הציפורניים ועוד. השכר הממוצע במכירות, נע בין 500 ל- 800 דולר לשבוע בתקופות רגילות, ובתקופת הכריסמס גובה השכר מוכפל.
 • מכירת ציורי שמן: מכירת תמונות (רפרודוקציות) מדלת לדלת: מדובר בעבודה רווחית ומשתלמת המצריכה כושר מכירה מעולה, אופטימיות וחשיבה חיובית.
 • מלצרות: עבודה באוסטרליה בענף המלצרות היא הזדמנות אמיתית להכיר מקרוב את התושבים האוסטרליים, לשפר את השפה ולהרוויח כסף.
 • אופר באוסטרליה: עוד דרך נפלאה להרוויח כסף וליהנות מתנאי מחייה ומגורים היא עבודה באוסטרליה בתור אופר. עבודה זו מצריכה סבלנות, הקשבה, הבנה ואהבה לילדים.

אישור עבודה באוסטרליה

אם ברצונכם לעבוד באוסטרליה, ולא להיתפס בידי משטרת ההגירה האוסטרלית ולבלות את שאר ימיכם באוסטרליה במעצר, ואף גרוע מכך גירוש, מוטב כי תוציא אישור עבודה. לרוב, ויזת סטודנט מאפשרת עבודה באוסטרליה בהיקף של 20 שעות עבודה.

יתרונות עבודה באוסטרליה

 • שכר עבודה גבוה: עבודה חוקית באוסטרליה היא עבודה רווחית ומשלתמת, זאת לנוכח העובדה, כי הדולר האוסטרלי נחשב לאחד מן המטבעות הנסחרים ביותר בעולם המערבי, וערכו הינו כדלקמן: 1 $ אוסטרלי (AUD) 3.0816 ₪.
 • פוטנציאל המכירה באוסטרליה הינו גדול, זאת כיוון שהתחרות בתחומים כגון: מכירת תמונות וציורי שמן או מכירה בעגלות, איננה מבוססת כמו בארה"ב ובאנגליה, עובדה המבטיחה אחוז מכירות גבוה, ואחוז רווחים נאה.
 • אופי האוכלוסייה: האוסטרלים ידועים כאנשים מאוד מנומסים, אדיבים ומסבירי פנים, רגועים וסבלניים, עובדה אשר עשויה להפוך את העבודה ואת השהות באוסטרליה לחוויה מהנה, חיובית וכיפית.
 • נופים ומזג אוויר: מזג האוויר הנוח והחמים באוסטרליה, כמו גם נופי הטבע הנדירים ושפע האטראקציות התיירותיות הנמצאות לאורכה ולרוחבה של היבשת, הם ללא ספק סיבה טובה לעבוד באוסטרליה.
 • פנאי, חופים ובילויים: אוסטרליה מרושתת בחופי ים אקזוטיים, יפים ונדירים, שוניות אלמוגים, גלישה, מסעדות, פאבים ומקומות בילוי רבים, ההופכים את השהות להנאה צרופה.

חסרונות עבודה באוסטרליה

 • אישור עבודה באוסטרליה: על מנת למנוע גירוש או מעצר, עליכם להוציא ויזת עבודה אוסטרלית חוקית, טרם הגעתכם ליבשת. אומנם מדובר בתהליך בירוקראטי ארוך, אך משתלם מהרבה בחינות.

לסיכום, עבודה באוסטרליה היא הזדמנות של פעם בחיים המאפשרת לשלב בין עבודה וטיולים.