פורטל דרוש: מדריך בנושא חיפוש עבודה בצורה חכמה

»
»

עגלות

(עדכון אחרון: 05/05/2013)

עבודה בעגלות בחו"ל היא דרך מצוינת להרוויח כסף מהיר. בין אם המטרה היא לחסוך כסף לטיול, או להרוויח כדי לבזבז, אם יש לכם איש מכירות בדם כדאי לכם ללכת למכור. אחד התחומים הפופולריים ביותר בעבודה בעגלות הוא מכירת מוצרי ים המלח. לנו בארץ יש משאבים טבעיים במקום הנמוך בעולם, שנמכרים בכסף רב במקומות העשירים בעולם. יש שתי אופציות לבחור בעבודות בעגלות ? לפנות לחברה גדולה או לעבוד דרך חברה קטנה. לחברה גדולה יש יותר ניסיון והדרכה, והם מספקים תנאים טובים יותר לעתים. לעומת זאת, לחברה קטנה יש יחס חם ואישי יותר.

היתרון של מוצרים כגון קוסמטיקה הוא בכך שאלו מוצרים איכותיים יחסית שנמכרים לאורך כל השנה, בשונה מגימיקים ואבקות פלא למניהן לניקוי ולהברקת ציפורניים שעובדים בעיקר בקריזות הקניות של החגים.

חשוב לברר מראש באליו תנאי מחייה מציבים אתכם במסגרת העבודה בעגלות בחו"ל. בררו לגבי מצב המיטה, והאם הריהוט יהיה מאובזר.

בקניון עובדים בדרך כלל מ10 עד 18ועושים סבב של מי שעובד על כל עגלה.

עגלות - יתרונות

עגלות - חסרונות

קיימות מספר שיטות למכור בעגלות:

1.דמות המוכר המקצועי - אם תגלמו דמות זו, תצטרכו לספק מידע מעמיק, ולעתים מומצא, לגבי המוצר שאתם מוכרים, יתרונותיו התרפויתים וכוחות הקסם שלו.

2.דמות המוכר הכן - דמות זו משדרת אמינות, ולא משקרת לגבי המוצר.

3.המוכר האישי - זו שיטת מכירות בעגלות מאוד יעילה. הטריק הוא ליצור קשר אישי עם כל לקוח, לא משנה מי הוא. "לאישתך קוראים סוזנה? זה השם של אימא שלי!"

4.המוכר התכמן - כולם תכמנים במקצוע הזה, אבל פה מדובר על המוכר שמציע 10 אחוז הנחה בצורה בלעדית וגם מציע עוד סבון נוסף מתנה ? אך ורק כי הקונה הוא נחמד.לנושא עגלות התפרסמו 0 תגובות

לא התפרסמו תגובות לנושא עגלות.

הוספת תגובה פרסם/י תגובה


פורטל דרוש © כל הזכויות שמורות 2007-2019, אודות
www.Darush.co.il - עגלות