חיפוש עבודה

קורס פיתוח מיומנויות ניהול

תוכן [ הסתר ]

מיומנויות ניהול לא קל לפתח, מעטים נולדים עם כישרון מנהיגות טבעי. את כישורי הניהול והכריזמה המיוחדת מפתחים המנהלים שמובילים את המשק במהלך שנים רבות של לימודים. מנהלים זוטרים וותיקים אשר מבקשים לשפר את יכולות הניהול שלהם, ולהוביל את העובדים והחברה להישגים טובים יותר יכולים לעשות זאת באמצעות לימודי פיתוח מנהלים.

כל עובד שזוכה במשרה ניהולית זקוק להדרכה וליווי מקצועי. המנהל נושא באחריות רבה, משמש כמודל חיקוי ומוביל תהליכים בחברה. ללא הדרכה מקצועית והקניית ערכי ניהול אחידים לכל המנהלים בחברה קשה יהיה לקבל תפוקת עבודה מקסימאלית.

בעזרת לימודי פיתוח מנהלים אפשר יהיה לרכוש מיומנויות ניהול בסיסיות ולחזק כישורים קיימים. במהלך הקורס מתמודדים המשתתפים עם דילמות ניהוליות ולומדים כיצד לשלוט בתגובות, ליישם תכנונים ולהוביל תהליכים.

כלים שימושיים למנהלים

מנהלים מתמודדים בכל יום עם אתגרים וסיטואציות בהן כל העיניים נשואות אליהם ומחכות להנחייתם. המנהל הוא למעשה מנהיג שמתבקש לכוון את העובדים, לקבוע סדרי עדיפויות, לפקח על תפוקת העבודה, ללמד ולטפח את העובדים. קורס ניהול יוכל להעניק למנהלים את הביטחון לו הם זקוקים בכדי לגלות את תכונות המנהיגות שטמונות בהם.

בעולם הניהול אפשר למצוא כל מיני סוגים של מנהלים. כל מנהל פועל בהתאם לערכים וגישות משלו. חברות שמבקשות לפעול בהתאם לקו ניהולי אחיד מפיצות נהלים אחידים לכל מנהלי המחלקות ומחייבות את כולם לנהוג בהתאם.

קווים אחידים בניהול החברה חיוניים לשמירה על אחדות בין העובדים. במטרה לחזק את שיתוף הפעולה בין המנהלים בחברה מקיימת ההנהלה מעת לעת קורס מנהלים מיוחד או סדנה להעשרה וליישור קו בין המנהלים.

קידום למשרה ניהולית

חברות רבות מעדיפות לקדם עובדים מוכשרים מתוך החברה לתפקידי ניהול על פני גיוס עובדים חדשים. אפשרויות הקידום בתוך החברה מעניקות לעובדים מוטיבציה, עובד ששואף להתקדם בעתיד לתפקיד ניהולי יבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר במטרה להתבלט ולהדגיש את כישוריו.

אל משרות ניהוליות בחברה אפשר יהיה לקדם עובדים בעלי רקע בניהול ועובדים שעסקו בעבר בעבודה מקצועית ללא כל אחריות ניהולית. מנהל זוטר שזה עתה קיבל לראשונה תפקיד ניהולי זקוק להכוונה ותמיכה.

מנהלים זקוקים למיומנויות ניהול, ראייה לטווח הארוך, חשיבה מערכתית וכישורים מתאימים לניהול עובדים והתמודדות עם דילמות ומצבי לחץ. קורס פיתוח מנהלים מציג בפני המנהלים הצעירים את עולם הניהול ומלמד אותם כיצד לעשות את צעדיהם הראשונים בתחום.

התדמית של המנהל

הרושם הראשוני שמשאיר המנהל החדש על העובדים והלקוחות משמעותי. מנהלים שקודמו מתוך החברה מתמודדים עם שינוי פתאומי בסטאטוס ונדרשים לשנות את התנהגותם ולהציג חזות רשמית יותר. לימודי פיתוח מנהלים מסייעים למנהל החדש למצוא את דרכו, להתמודד עם הדילמות ולמצוא את דרכו בעולם הניהול.

בין התכנים שנלמדים כמעט בכל קורס מנהלים אפשר למצוא: ניהול כמקצוע, תפקידי המנהל, ניהול עובדים, מיומנויות ניהול וקבלת החלטות. לימודי פיתוח מנהלים הופכים את המנהל לנכס בעבור החברה. ההשקעה בלימוד, ההעשרה ופיתוח כישורי הניהול מעניקים לחברה צוות מנהלים טוב יותר. ערכי העבודה שמועברים בקורס מנחילים למנהל תכונות מבוקשות כמו חתירה למצוינות אישית, האצלת סמכויות והעצמה אישית.

להלן מספר חברות מומלצות להשמת מנהלים בכירים:

  • נישה - חברת השמה איכותית המתמקדת בהשמת אנשי מקצוע ומקבלי החלטות בתחומי הייטק, הביוטק, הקלינטק, שוק ההון והקמעונאות. למעבר לאתר

  • ג'וב-נט - פתרונות תעסוקה איכותיים לקהל מגוון של מחפשי עבודה מכל התחומים: הייטק, אדמיניסטרציה, שיווק ומכירות, תעשייה וניהול, ייצור, כספים, מדעי החברה, מדעים מדויקים, עבודות כלליות ועוד. למעבר לאתר