חיפוש עבודה

קטיף

עבודה בחו"ל בקטיף נפוצה באוסטרליה, באירופה וארה"ב והיא מתאימה במיוחד למטיילים שמחפשים הרפתקאה בלתי נשכחת ועבודה זמנית בעלת הכנסה יפה.

עבודת קטיף באוסטרליה הינה העבודה היותר נפוצה מבין ה-3 המוזכרות ,כאשר בחודש עבודה מלא ניתן להגיע למשכורות יפות מאד של 2000-3000 $ אוסטרלי ( דולר אוסטרלי שווה בערך 3.4 ש"ח )...שכר העבודה נע בסביבות ה-12 דולר בממוצע.

העבודה בקטיף מכל סוג שהוא מאופיינת לרוב בעבודה בחברת שכבת גילאים צעירה בעיקר צעירים בשנות ה-20 לחייהם.

באוסטרליה עונת הקטיף מתרחשבת בעיקר בחודשים נובמבר עד מרץ אך ישנה עבודה רבה גם בתקופות אחרות ורצוי לברר פרטים נוספים ממקורות שונים כגון עיתונות,אינטרנט ומוקדי גיוס כמו חברות השמה כאלה ואחרות.

בתקופות החורף ניתן יהיה למצוא את רוב העבודה באזור מערב אוסטרליה שוטף השמש.

חלק ממקומות העבודה יציעו לכם מקום מגורים שאינו כלול בתקציבכם החודשי ואחרים יציעו לכם מקום לינה ומגורים ללא תשלום...תלוי על מי נפלתם .

הדרך הבטוחה לעבודה בחו"ל היא ע"י קבלת ויזת עבודה כגון בארה"ב או אירופה אך ישנם מקומות בהם ניתן יהיה למצוא עבודה מבלי שהמעסיק העתידי ידרוש לראות את ויזת העבודה שקבלתם...נפוץ בעיקר באוסטרליה או באזורים מרוחקים ומבודדים.

באוסטרליה קשה עד בלתי אפשרי להשיג ויזת עבודה וזאת עקב נסיון שכשל בעבר בין ישראל לאוסטרליה בביצוע חילופי עובדים בין 2 המדינות ...עיקר הכשל נבע דווקא מכיוון ישראל שחששה שהמוני צעירים וצעירות אחרי תקופת שירותם בצבא יעזבו את המדינה לטובת עבודה באוסטרליה.

כדאי לציין ....לא, חשוב מאד לציין ! כי עבודה במקומות שונים בחו"ל בתקופת הקטיף ללא אשרת עבודה או ויזה לחו"ל המאפשרת עבודה עשויה להוביל במקרה שיתפס העובד לגירוש מהמדינה ואיסור כניסה לתקופה של עד 10 שנים.

אחד הטיפים שניתן לתת לכל צעיר ישראלי המחפש את מזלו בעבודת קטיף בחו"ל הוא לבוא למקום העבודה חדש עם הרבה אורך רוח ,מוטיבציה ומוכנות לעבודה קשה.

עבודה בקטיף במקומות רבים מתחילה בשעות הבוקר המוקדמות ונמשכת עד שעות אחה"צ המאוחרות ,סביב שעה 18:00-19:00...כמובן שבמקומות כמו אוסטרליה לא ניתן לתפקד ללא הפסקת צהריים ארוכה...תושבי המקום הורגלו או יותר נכון הרגילו אחרים כי שעות הצהריים הן קודש ומוקדשות בעיקר למנוחה.

סוגי הקטיף הנפוצים סובבים סביב :

?קטיף עגבניות

?קטיף מלונים

?קטיף תירס

ושאר ירקות ופירות כאלה ואחרים.

בקיצור חברים,כל שנותר לי הוא לאחל לכם המון הצלחה במציאת העבודה אותה אתם מחפשים,בטוח שאם תגיעו אם מצב הרוח המתאים והכנה מוקדמת אודות העבודה תהנו ממנה ,תכירו חברים חדשים מהעולם והכי חשוב תרוויחו את לחמכם.