פורטל דרוש: מדריך בנושא חיפוש עבודה בצורה חכמה

»
»

שעון נוכחות ביומטרי

בעולם קיימים כבר שעוני נוכחות שנים רבות, והדימוי של העובד המחתים הפתק שלו בשעון הנוכחות במפעל הוא דימוי אותו כולנו מכירים. שעון הנוכחות הוותיק מפנה את מקומו כיום לשעון נוכחות מתוחכם וחכם הרבה יותר - שעון נוכחות ביומטרי. אם בעבר נדרש העובד להכניס את הכרטיס שלו אל שעון הנוכחות בכדי להחתים את שעת הכניסה או היציאה שלו מן המשרד, אז כיום אין עוד צורך בכרטיס זה. שעון נוכחות ביומטרי מאפשר לעובד להרשם באמצעות נתוניו הביומטריים הייחודיים - בדרך כלל טביעת האצבע שלו, אך קיימות גם מערכות המזהות את תביעת העין של העובד!

שעון נוכחות ביומטרי מבטל למעשה את הצורך בכרטיס עובד או כרטיס נוכחות, ומקטין מאד את אפשרות הזיוף של נתוני הנוכחות, מאחר ורק העובד עצמו יכול "להחתים" את הכרטיס שלו. עובדה זו מאפשר למקום העבודה לחסוף כסף רב, ולמנוע ויכוחים ובעיות נוכחות של העובדים. גם העלויות הכרוכות בתחזוקת שעון נוכחות סטנדרטי (הפקת כרטיסים וכו') מצטמצם באמצעות שעון ביומטרי.

בפני המעיד קיימות כיום אפשרויות שונות ליישום הטכנולוגיה החדשה, ולכן כדאי מאד לבצע בחינה מדוקדקת של הפתרונות המוצעים, של העלויות הכרוכות בהם ושל איכות החיישן המותקן במערכת. בכל מקרה סביר להניח כי עם ההתקדמות של הטכנולוגיה, כך ירדו גם העלויות של המכשירים המשתמשים בה, אך כבר כיום העלויות כבר אינן בשמיים.לנושא שעון נוכחות ביומטרי התפרסמו 0 תגובות

לא התפרסמו תגובות לנושא שעון נוכחות ביומטרי.

הוספת תגובה פרסם/י תגובה


פורטל דרוש © כל הזכויות שמורות 2007-2019, אודות
www.Darush.co.il - שעון נוכחות ביומטרי