פורטל דרוש: מדריך בנושא חיפוש עבודה בצורה חכמה

»
»

עבודה באנגליה לתקופה ממושכת

(עדכון אחרון: 15/01/2015)

עבודה באנגליה לתקופה ממושכת נחשבת לצעד משמעותי בחיים, ולכן מחייבת תכנון, בירוקרטיה והרבה הרבה סידורים.

בשנים האחרונות, אנו עדים לגל עולה של ישראלים הנמצאים בתחילת דרכם הקרייריסטית, אשר מעוניינים לעזוב את עבודתם בארץ, לטובת עבודה מאתגרת וחדשה בתחומם בחו"ל, כמו גם עבודה באנגליה לתקופה ממושכת.

לרוב, לא מדובר בהחלטה ספונטנית, אלא בהזדמנות חד פעמית להתקדמות בקריירה, המגיעה לעיתים בעקבות הצעות של HEAD HUNTERS או בעקבות מידע על משרה בתחום הפיננסי, העסקי או ההייטק, הנפתחת בפני אנשים מצטיינים בתחומם.

תהליכים של גלובליזציה, סחר חופשי, איגודים כלכליים בינלאומיים (כמו האיחוד האירופי) ותהליכים נוספים, מעודדים את פתיחת שעריהם של מדינות מערביות רבות ברחבי העולם לקראת עובדים זרים, כגון: אנגליה, ארה"ב, יפן, אוסטרליה, הולנד ועוד.

לצד היתרונות הרבים העומדים מאחורי מציאת עבודה באנגליה לתקופה ממושכת, ישנם גם חסרונות, ולפיכך, חשוב לדעת פרטים כלליים לגבי סוג המשרה, היקף המשרה, שעות עבודה, שכר העבודה, חופשות וחגים, אפשרויות קידום, מגורים, מחייה, חיי קהילה, חינוך לילדים (במידה ומדובר באיש או אשת משפחה), מס הכנסה ועוד פרטים רבים.

לפיכך, במאמר הבא נציג מספר טיפים בנושא מציאת עבודה באנגליה לתקופה ממושכת.

טיפים למציאת עבודה באנגליה לתקופה ממושכת

באנגליה גודל הנכס מחושב לפי מספר חדרי השינה (ללא הסלון והמטבח), באנגליה מקובל לחפש נכס נדל"ני להשכרה או קנייה באמצעות Estate agent סוכן נדל"ן, הגובה עמלה. שכירה של נכס כרוכה בהמצאת מסמך המלצה מהבנק, מרואה החשבון או מהאוניברסיטה כי מדובר באדם המסוגל לעמוד כלכלית בתשלומי הדירה. כמו כן, טרם חתימת חוזה ההשכרה, מחייבת תשלום מקדמה ראשוני בגובה שכר דירה שבועי עד חודשי.

בעת החתימה על חוזה השכירות (Assured Short hold Tenancy) אשר על פי רוב נחתם לתקופת מינימום של חצי שנה, יקבעו הסדרי התשלום, זכויותיו וחובותיו של הדייר ומשכיר הנכס, גובה שכר הדירה (המחושב על סמך תעריף שבועי, אך משולם חודש מראש), כמו כן עליכם לדאוג לרשימת כל תכולת הדירה ומצבה, טרם כניסתכם אל הנכס (רשימת Inventory).

לסיכום: אם הינכם מחפשים עבודה באנגליה לתקופה ממושכת, מוטב שתבררו את כל הפרטים האמורים בנושא. למידע נוסף בנושא עבודה באנגליה לתקופה ממושכת היכנסו לאתר מקה ולאתר עלונדוןלנושא עבודה באנגליה לתקופה ממושכת התפרסמו 0 תגובות

לא התפרסמו תגובות לנושא עבודה באנגליה לתקופה ממושכת.

הוספת תגובה פרסם/י תגובה


פורטל דרוש © כל הזכויות שמורות 2007-2019, אודות
www.Darush.co.il - עבודה באנגליה לתקופה ממושכת