פורטל דרוש: מדריך בנושא חיפוש עבודה בצורה חכמה

»
»

עבודה בלונדון

(עדכון אחרון: 14/04/2012)

עבודה בלונדון, היא ללא ספק חוויה של פעם בחיים. עבודה בלונדון היא יעד, אשר בשנים האחרונות "נכבש" על ידי יותר ויותר ישראלים צעירים, הרואים בכך הזדמנות של פעם בחיים.

מלבד העובדה, כי מדובר בעבודה עם ניחוח אירופאי קלאסי, הרי שעבודה בחו"ל, באתר הכי קוסמופוליטי של אנגליה, היא ללא ספק אחד היעדים המושלמים לעשות קצת כסף אחרי הצבא, או "להביא את המכה" לפני התחלת הלימודים האונברסיטאים.

מלבד עובדות אלו, עבודה בלונדון מקנה לעובדיה יתרון מובהק מבחינת הרזומה, שהרי עבודה זו מאפשרת לכם לעבוד "בשפה זרה" ולהתאים את טקטיקות המכירה והאסטרטגיות העסקיות שלכם אל קהל היעד המקומי, עובדה שלבטח תהיה מוערכת בארץ, כשתנסו להתקבל לעבודה רצינית.

במדריך הבא, יוצג מידע כללי על לונדון, על סוגי עבודה בלונדון, והיתרונות והחסרונות של עבודה בלונדון.

לונדון על קצה המזלג...

לונדון העיר המלכותית, האפורה והגשומה, היא אחת מן הערים הגדולות והמופלאות בעולם המערבי.

לונדון היא ערב רב של קלאסיקה, היסטוריה, אומנות, פוליטיקה, בית מלוכה ואנשים מנומסים.

לונדון, נחשבת למוקד תיירותי נחשק בקרב העולם כולו, וזאת בזכות שפע האטראקציות ומקומות הבילוי הסובבים אותה.

בלונדון תוכלו ליהנות מחוויית קניות אירופאית להסתובב בין שווקים עתיקים, מרכזי קניות ענקיים, מוזיאונים לאומנות, טבע, מדע והיסטוריה, ליהנות מהצגות תיאטרון איכותיות,מופעי בלט ואופרה, לטייל בהייד פארק, בארמון המלכה, לראות את בניין הפרלמנט ואת הביג בן, לשאוף מעט אוויר קריר, לצאת לפאבים הלונדוניים המשוגעים, וכמובן לנסוע באנדרגראונד המפורסם של לונדון, רק אל תשכחו כי התחבורה הציבורית בלונדון נוסעת בכיוון הנגדי...

סוגי עבודה בלונדון:

בלונדון תוכלו ליהנות מהיצע של עבודות הפתוחות בפני ישראלים:

וכמו בכל עבודה מן המניין, צדדים טובים לה וצדדים רעים לה, בפסקאות הבאות ננסה לאתר את הקשיים והיתרונות העשויים להתעורר עקב עבודה בלונדון.

עבודה בלונדון יתרונות:

עבודה בלונדון חסרונות:

לסיכום, עבודה בלונדון היא ללא ספק עבודה משתלמת ומהנה, שכן עבודה בלונדון היא פשוט חוויה!לנושא עבודה בלונדון התפרסמו 0 תגובות

לא התפרסמו תגובות לנושא עבודה בלונדון.

הוספת תגובה פרסם/י תגובה


פורטל דרוש © כל הזכויות שמורות 2007-2019, אודות
www.Darush.co.il - עבודה בלונדון